Jump to content

Cerere Moderator BulaNNN

Recommended Posts

Nume : BulaNNN

Vârstă : 20

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : pentru a ajuta comunitatea acceasta pentru ca mie imi place sa ajut!

Ce sectiune dorești spre moderare? : Social

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : înplicare,si inbunatatirii: (noi jocuri, noi stiri, noi masinii,)

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : momentan pe forum stau zilnic nu mai ca in sectiuni nu pot posta din minut in minutu pentru ca imi iau war asa ca dupa ce primesc grad o sa postezi din ore in ore!

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? sunt constien!

Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : normal,daca nu respect regulamentu risc rmv!

Alte precizări : vreau ca sa vedeti ca sunt in stare sa detin accest grad,daca imi dati gradu voi fii foarte serios si ma voi apuca imediat!

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : da nu mai ca este o problema nu am microfon da incerc sa fac rost!

• Trebuie să aveți contul mai vechi de două săptămâni (14 zile) pe forum. Se pot face mici exceptii tinand cont de activitatea la categoriile pe care le doreste a persoanei care aplica pentru grad

Contul Dumneavoastra este facut acum 2 zile, nu putem sa va acceptam Momentan! Pana cand o sa faci 2 Saptamani Vechime, incearca sa faci macar 20 posturi. Va Asteptam cu o cerere peste 2 Saptamani! ( 2 August )

TOPIC CLOSED

vqtsUDY.png

Vmao0.gifPlayArena Romania © Since 2013Vmao0.gif

R2RRRh7.gif

Vmao0.gif˜”*°• Supervizor Zona Generala •°*”˜Vmao0.gif

R2RRRh7.gif

Vmao0.gifb_350_20_692108_381007_ffffff_000000.pngVmao0.gif

R2RRRh7.gif

vqtsUDY.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share