Jump to content

Bine ai venit pe
PlayArena România

Din 2015 până în prezent reușim să demonstrăm cu fiecare ocazie cu ne deosebim de restul comunităților și că ne dorim să evoluăm din ce în ce mai mult pe zi ce trece !

Recommended Posts

Nume: Mark Micutzu

Propunerea ta: Am mai multe propuneri si o sa le enumar cu descrierea lor in parte:

1. Sa adaugam harta ba_jail_medieval_csgo. (Link: https://gamebanana.com/maps/209543)

Descriere: Este o harta medievala, simpla, nu foarte complicata, acces la diverse arme pentru CT si foarte multe minigame-uri, perfecte pentru joculete, Godmode Day si mai ales Event-uri.

2. Sa se adauge un nou set de arme pentru CT si anume P90+Deagle.(Fortele Belgiene daca vreti si nume)

Descriere: Am observat de ceva vreme ca setul mp7+deagle nu prea este folosit deloc si ar fi ok sa fie inlocuit cu p90+deagle. Ar fi o idee buna din punctul meu de vedere si al playerilor ca multi folosesc p90.

3.Sa se adauge melodii noi pentru Mvp (Desi cred ca asta este inca in lucru asa ca doar o voi recomanda fara melodii)

Descriere: Nimic.

4.Sa se adauge Auto Day sau Marksman Day.

Descriere: Toata lumea are automate(SCAR-20 si G3SG1) si se omoara intre ei. Ultimu care ramane in picioare castiga 100 credite. O sa fie foarte amuzant.

Alte precizari: Sper sa nu fi dat bataie de cap cu aceste idei. Vreau sa ajut serverul si comunitatea sa ajungem top.

Oamenii nu au ochi. Oameni au numai urechi.

1.Harta cu texturi low si medium. Sper sa fie si optimizata calumea.

2.Mp7+Deagle chiar este o alegere buna. Negevul ar trebui scos si inlocuit cu p90. Spameaza baieti prin pereti cu gloante infinite dau si free dmg + fk cateodata.

3.Sunt de acord sa se adauge mai multe MVP Sounds. Nu sunt multe resurse intr-un sound de 10 secunde cativa kilobiti... 

4.MarksMan Day sa fie numit acel day. O idee buna.

• Like 1

Este o idee buna sa adaugam mape noi pentru ca deja mapele se tot repeta si ar fii mai bine sa jucam si pe altele noi.

P90 si Deagle si asta este ceva bun, am vazut si eu playeri care folosesc p90 si pe nimeni cu mp7.

Cu MVP-ul este favorita mea aici, melodii noi pt mvp ar fii ceva , nu doar in romana. Ar fii o idee buna sa ceva in engleza ca de exemplu Pop Smoke ceva baddass cand se termina runda si esti mvp.

Marksman day nu prea ma pasioneaza asa mult asa ca nu o sa zic nimic despre asta.

• Like 1

Mapa e chiar ok sincer, merita sa mai bagam si mapi noi ca deja ne-am plictisit de astea care se tot repeta nu prea au joculete misto, ne-ar prinde bine o mapa buna pentru ele.

Marksman Day e o idee buna de asemenea, merita implementata in server. O sa fie haos cand o sa traga toti intre noi prin pereti si astea :))))

La MVP Sounds sunt contra, nu prea inteleg ce rost au ca doar dureaza cateva secunde la final de meci nu e cine stie ce.

• Like 1

Pro în privința cu Day ul. 

Pro în privința cu noi MVP Sounds deoarece au undeva la un interval de 10 sec și n are ce sa consume. 

Pro în adăugarea hărții și de ce nu încă câteva hărți. 

• Like 1

semncsf.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...