Jump to content

Recommended Posts

[Nume] - cRs^                                                                                                    

[Doresc] -       Avatar                                                                                           

[Imagine] -            Alegeti voi                                                                                

[Tema] -               Sa fie ceva frumos 3D                                                                                

[Text] -                                                                                 cRs^ \ Ecl.Playarena.ro                        

[Dimensiuni] -   pentru forum

La "imagine" o sa ti explic ceea ce se afla in modelul dat.

"[8] În cazul în care doriți un [Avatar,Semnătură,Banner,Userbar] , postarea unei imagini nu este obligatorie atâta timp cât la tema imaginii se află un răspuns concret, apropiat de ceea ce doriți, iar dacă doriți o semnatură este obligatoriu să postați o imagine ca model pentru ceea ce doriți. [Nerespectarea modelului duce la inchiderea cererii]"

Eu personal n am de unde sa stiu ceea ce ti place, de la gagici pana la masini sau habar n am.

semncsf.png

Ți ai ales avatarul.

"[5] Din momentul în care vă alegeți o lucrare postată de cineva, echipa de designeri are obligația de a inchide topicul, doar în cazul cererilor cu o singură lucrare, în cazul in care sunt doua lucrări cel care a făcut cerere își poate alege una sa o poarte si sa astepte in continuare pe cealaltă.  "

semncsf.png

9 hours ago, csfweed01 said:

"[5] Din momentul în care vă alegeți o lucrare postată de cineva, echipa de designeri are obligația de a inchide topicul, doar în cazul cererilor cu o singură lucrare, în cazul in care sunt doua lucrări cel care a făcut cerere își poate alege una sa o poarte si sa astepte in continuare pe cealaltă.  "

Te rog frumos sa nu te mai bagi peste mine, sau la urmatoarea abatere ai warn !

Topic/Closed.

spacer.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...