Jump to content

Bine ai venit pe
PlayArena România

Din 2015 până în prezent reușim să demonstrăm cu fiecare ocazie cum ne deosebim de restul comunităților și că ne dorim să evoluăm din ce în ce mai mult pe zi ce trece !

Suntem în
căutare de staff

Dorești să faci parte din echipa noastră ? Consideri că ești suficient de experimentat încât să moderezi propria secțiune ? Depune o cerere și alătură-te nouă !

[Respins] Cerere Moderator/Senior Moderator Jenko

Recommended Posts

• Nume :Jenko
  • Vârstă :13 si 8 luni,am avut propriul meu forum cu un prieten,si cs inclus..
  • Gradul pentru care aplici ( Moderator / Designer ) :Moderator sau Senior mod pentru ca pot face in ambele activitate foarte mare
  • Motivul pentru care aplici :Low activity si Moderatori c-am morti..
  • * Link către portofoliu ( dacă aplicați pentru funcția de Designer sau ambele ) :nu ma pricep in photoshop
  • Descrie-te în câteva rânduri :Ma numesc Antonio,sunt din TG MURES.
  • Ești conștient că poți fi demis din funcție pentru nerespectarea regulamentului general ? :Da 

Înafara faptului că ai doar 24 de ore pe comunitate, n-ai nici măcar activitate ( 4 / 5 postări pe categoria unde dorești acces ). N-am să pricep de ce faceți o cerere pentru un grad mare ( dacă căutam persoane în gradele mari, nu era logic că scria în topicul de model ? ). Prima oară să văd vorbele scrise mai sus „pot face activitate foarte mare” și după mai vorbit într-o altă cerere. Din partea mea e un „contra”.

Urmatoarea cerere o faci peste doua saptamani.

Daca ai fi citit topicul scris de mine despre gradele administrative, ai fi observat ca scrie ceva despre mesajele date administratorilor in privat.

• Hardix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...